Apšvieskite savo kambarį geltonaisiais saulės spinduliais

Laura Wheat savo straipsnyje „Light Up Your Room With Sunshine Yellow“ pateikia 10 būdų, kaip pabėgti nuo rudens darganos ir pasimėgauti kuo žavesniais pavasario atspalviais

Kiekvienuose namuose yra vietos spalvoms, net jei tai tik gražūs gėlės žiedlapiai ar meno kūrinio teptukai. Tiems, kurie linkę į prisotintus atspalvius įtraukti tik į neutralią zoną, kodėl gi neišbandžius ryškesnio geltonos spalvos akcento? Ši ryški ir linksma spalva praskaidrina erdves, dėl grynumo ji tampa drąsi ir prieinama. Pažiūrėkite, ar šios įkvepiančios idėjos gali įtikinti jus į namus įnešti šiek tiek saulės.

1. Išbandykite lentyną. Ramūs atspalviai (pilka, balta) nuostabiai veikia kartu su stipria geltona spalva, sukurdami gaivumą erdvėje.

2. Padarykite tai mini akcentu. Bijote spalvos? Išbandykite nedidelę saulės spindulių dozę ant siauros sienos. Priderinkite ją prie atitinkamos kėdės, kad padidintumėte įspūdį ir suteiktumėte papildomą sėdėjimo erdvę – sau ar ryškiaspalvei puokštei.

3. Įterpkite geltonų aksesuarų. Derinti spalvas tarpusavyje – menas. Rytą gali praskaidrinti geltonų atspalvių šviestuvas ir pagalvė. Geltona tarp sodrių mėlynos ir pilkos spalvų atspalvių derinio nekonkuruoja ir dera erdvėje. Tai tarsi „vyšnia ant torto“.

4. Sofa – puiku!. Kartais geriausios idėjos yra drąsiausios. Pasirinkti tokios spalvos sofą gali atrodyti kaip rizikingas žingsnis, tačiau jei jums patinka geltona spalva, būtinai šypsokitės kiekvieną kartą sėdėdami ant jos. Leiskite savo sofai būti erdvės centre ir užkariauti visų dėmesį. Te supa ją švelnūs pilki atspalviai, o kontrastinga mėlyna – suteikia kontrasto blykstelėjimą. Tik neslėpkite jos kampe!

Norint dramatiškesnio efekto, juvelyriniai tonai, tokie kaip šios sofos auksas, išties atgyja tamsiame fone – pabandykite tamsiai pilką arba juodą.

5. Panaudokite užuominą. Lengvas, nežymus akcentas viskas, ko reikia norint pajusti šios linksmos spalvos pranašumus. Šios salos taburetės yra šiek tiek utilitariškos ir suteikia daug džiaugsmo, kai pridedamos prie šios tradicinės virtuvės mišinio. Geltonai nudažytos kėdės gali praskaidrinti ir pietų stalo sodrias spalvas.

6. Netikėtumo pojūtis. Smagu puošti pilkas erdves pašėlusių spalvų kontrastais. Šis vonios kambarys gali būti labai ramus ir rimtas be įkyrių geltonos spalvos šakelių, tačiau kodėl verta būti protingam, kai netikėtai galite pademonstruoti įspūdingus saulės spindulius?

7. Temper tradicija. Sunkius elementus papuoškite geltonais saulės atspalviais, pažiūrėkite, koks įdomus gali būti drąsus pokytis. Jei pavargsite nuo savo pasakiško židinio, perdažyti ilgai netruks.

8. Perdarykite lovą. Nuobodu savo miegamajame? Jei planuojate naują lovą, ryškia spalva apmuštas grožis suteiks stilių. Daugiau nieko nekeiskite ir nustebsite, kaip naujasis baldas puikiais įsilies į esamą erdvę.

9. Atraskite tai ko trūksta. Nesusigyvenkite su mintimi, kad taip ilgai kuriant interjerą vis kažko trūksta. Visada yra sprendimas. Geltonos užuolaidos – išsiskiriantis ir, rodos, nederantis akcentas, tačiau jų dėka visas kambarys susilieja į visumą. Ir nedvejokite įpinti geltoną!

10. Perdažykite laiptus. Kam reikalingas brangus kilimas, kai patys laiptus galite paversti namų akcentu? Pasirinkite tinkamus grindų dažus, kurie ištvertų jūsų pasivaikščiojimus aukštyn ir žemyn, o jei jie yra prie įėjimo durų, būkite užtikrinti, kad visi bandys žvilgtelėti per petį į ryškius saulės spindulius laiptuose!

Kokiais būdais Jūs įpynėte geltoną spalvą savo interjere? Pasidalinkite nuotraukomis!

Originalus straipsnis: https://www.houzz.com/magazine/light-up-your-room-with-sunshine-yellow-stsetivw-vs~82536051