Garantija

MEDINIŲ BALDŲ PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS IR GARANTINĖS SĄLYGOS

Baldų laikymo sąlygos.

Medis, kaip naturali gamtos medžiaga, reaguoja į naturalų drėgmės ir temperatūros pokytį. Šie pokyčiai įtakoja visus medinius paviršius namuose: duris, apdailą, grindis, baldus. Žiemą, kai oro temperatūra yra žema ir dėl šildymo ypač sausa – visi mediniai paviršiai išgarina tam tikrą kiekį drėgmės. Nuo pavasario iki rudens – drėgmės lygis yra aukštesnis, todėl mediniai paviršiai sugeria drėgmę ir šiek tiek pabringsta. Tam kad sumažinti šį naturalų gamtos ciklo poveikį mediniams baldams –

REKOMENDUOJAME namuose palaikyti 45-60% santykinį oro drėgnumą.

Šie intervalai nurodomi tam, kad medinių baldų konstrukcija naturaliai reaguotų į gamtos ciklų pasikeitimus, bet turėtų užkirsti kelią didesnei žalai atsirasti. Žiemą stenkitės patalpų orą drėkinti, o vasarą atvirkščiai – sausinti vėdinant patalpas.

Mediniai baldai negali būti eksploatuojami šalia šilumos šaltinio (ne mažiau kaip 1 m. atstumu). Būtina apsaugoti (vengti) nuo tiesioginių saulės spindulių.

Priežiūra:

Medinių baldų paviršių valykite drėgnu minkštu audiniu, tada nušluostykite kitu minkštu audiniu. Baldus stenkitės valyti medienos tekstūros kryptimi.

Nenaudokite šiurkščių kempinių, ambrazyvinių šveitiklių ar labai koncentruotų valiklių.

Venkite didelių ir pastovių garų srovių ant medinio paviršiaus.

Rūpinkitės mediniais baldais ir jie džiugins jus kokybe ilgus metus!

GARANTIJOS SĄLYGOS

Periodas. Savo gaminiams suteikiame 2 metų garantiją nuo pardavimo dienos. Per garantinį laikotarpį nekokybiški gaminiai gali būti nemokamai pergaminami ar remontuojami.

Procedūra. Klientas atsiunčia gaminį arba jo nuotraukas, kad galėtume įvertinti gaminio būklę.

Terminas. Nekokybiški gaminiai pergaminami per 15-30 kalendorinių dienų (skaičiuojant nuo gavimo dienos).

Transportas. Nekokybiški gaminiai pristatomi gamintojui kliento sąskaita.

Negarantiniai atvejai.

Natūralios medienos savybės. Gaminant medinius baldus, medienos teksūtra ir raštas yra parenkami, kad derėtų tarpusavyje. Tačiau mediena yra natūrali žaliava, todėl netgi tos pačios medžio rūšies gaminys, gali skirtis savo spalva, tekstūra ir struktūra. Einant metams mediena gali skirtingai keisti paviršiaus padengimo pustonius. Šie skirtumai ir spalvos pokyčiai nėra laikomi trūkumais. Šiuos pokyčius įtakoja saulės spinduliai, dūmai, buitinių valiklių naudojimas ir kitos aplinkos sąlygos.

Patinavimas/sendinimas. Baldų padengimo būdas, kuomet gaminiai yra patinuojami/sendinami yra rankų darbo rezultatas. Šis padengimo būdas kiekvienoms durelėms suteikia išskirtinę išvaizdą, tačiau tuo pat metu sendinimo intensyvumas gali skirtis tarp skirtingų gaminių. Sendinimo intensyvumo variacijos negali būti traktuojamos kaip gamybos defektas ir nepatenka į Garantijos sąlygas. Esant drėgmės svyravimams ir įsprūdui šiek tiek susitraukus, atsiradusi nepatinuota linija tarp durelių rėmelio ir įsprūdo – yra laikina, todėl nepatenka į Garantijos sąlygas.

Dengimo medžiagų įsisavinimas. Natūrali medienos charakteristika, netolygiai įsisavinti dengimo medžiagas.

Aplinka. Jei baldai buvo eksploatuojami ar laikomi netinkamoje aplinkoje, kaitrioje saulėje, kas įtakoja smarkų paviršiaus išblukimą, šaltyje su vandeniu ar ypatingai žemame ar aukštame drėgnume, tokiems gaminiams garantija nėra taikoma.

Pastabos

Negarantuojame, kad naujai pergamintų baldų, ar medinių komponentų spalva bus identiška jau esamiems baldams (žiūrėti: Natūralios medienos savybės).

Defektai ar žala atsiradę dėl netinkamo ar aplaidaus instaliavimo, nelaimingų atsitikimų, nerūpestingo naudojimo taip pat nėra Garantijos objektas.