6 miegamųjų dekoro idėjos, kurių Dizaineriai NEREKOMENDUOJA

Miegamasis dažniausiai yra privati erdvė, tačiau anksčiau ar vėliau svečiai gali įeiti į šią erdvę, o jūs nenorite, kad būtų gėda, ar ne? Deja, interjero dizainerių nuomone, miegomojo erdvei yra skirta tiek daug puošybos elementų, kuriuos klientai nori matyti savo erdvėje ir daro vis tas pačias pasikartojančias klaidas.

Bet jūs neturite būti vieni iš jų: tiesiog atkreipkite dėmesį į šį miegamojo dekoro idėjų sąrašą, kurį dizaineriai tikrai norėtų, kad jūs neperkirstumėte, įskaitant baldus, aksesuarus ir apdailos medžiagas. Kai kurie iš jų – pasenusio dizaino, o kiti tik užima erdvę. Jeigu laikysitės rekomendacijų, Jūsų miegamasis atrodys puikiai.

 

  1. Gyvūnų spaudiniai

Panašiai kaip ir pečių kilimėliai ir kepiniai, leopardo ir zebrinės spaudos audiniai yra 80-ųjų metų reliktai, kuriuos reikia pašalinti iš miegamojo.

„Gyvūnų spausdinimas ant bet kokio dalyko nesukuria jaukumo šioje erdvėje“. Kituose miegamojo stiliuose taip pat yra sunkumų patiriančių baldų, gobtuvėlių galvos apdangalų, baldakimų ir kanapų.

  1. Lova per didelė erdvei

Viena iš vyraujančių problemų – vengimas matuoti. Būtina matuoti miegamojo erdvę ir baldus, prieš juos įsigyjant. Labai blogai atrodo, kai baldas užima visą erdvę.

„Proporcingumas yra svarbiausias šio kambario dalykas, nes nesugebėjimas judėti ar vaikščioti aplink lovą yra juokingas“.

„Visada geriau turėti keletą didesnių baldų miegamajame, o ne daugybę smulkių. Kai  mažiau baldų kambarys tampa didesnis“

Galite pakabinti apšvietimą virš naktinių staliukų, jei jūsų kambarys yra mažas, todėl ant staliukų lieka laisva vieta. „Ir jei didelė rūbų spinta įrėmina miegamojo erdvę, apsvarstykite galimybę, ją pastatyti kitoje erdvėje. Tada lieka erdvės kitoms detalėms“.

  1. Portjerai ir gėlių užuolaidos

Portjeros įrėmina langą, ir gali atstoti sienų dekorą. Tačiau, užuolaidos apskritai nėra siaubinga idėja, tačiau pernelyg sudėtingos-nėra gerai.

„Nepirkite senamadiškų, išpūstų, prabangiai dekoruotų interjero detalių-užuolaidų“. Rekomenduojama įsigyti kambariui suteikiančias jaukumą, tamsinančias užuolaidas, tačiau dieną kambarys turi likti apšviestas.

Galvodami apie langų puošimą prieš tai – išsimatuokite.

„Neužkabinkite užuolaidų, kurios baigiasi tik keletą colių žemiau lango – jos turi siekti grindis. Ir nepamirškite pakabinti užuolaidas ir karnizus pakankamai aukštai prie lubų, nes kambarys atrodys didesnis“.

  1. Išvaizda „kilimas kaip kalnas“

Kilimas ar kiliminė danga miegamajame yra jauki ir kviečianti ir gali padėti susieti išvaizdą.

Kilimėlis taip pat apibrėžia kambarį ir vizualiai padidina. Tačiau per mažas kilimas viduryje, nei šildo pirštus, nei daro didelį poveikį.

Kilimėlis turi apimti didžiąją dalį patalpos – jis negali atrodyti kaip nežymi juostelė ant grindų.

Nematinka kiliminė danga per visą miegamojo erdvę? Kilimėlius galima padėti iš abiejų lovos pusių.

  1. Suoliukai ir krėslai

Suoliukas atrodo gana stilingas – jei įžiūrėsite per visus rūbus, sudėtus ant jo viršaus.

„Suoliukai, krėslai ir kėdės yra gražūs žurnaluose, tačiau jie dažnai tampa kaupimo vieta“. Jei turite daug erdvės ir biudžetas didelis – nešvaistykite pinigų.

  1. Miegamojo komplektai

Manote, kad jūs sutaupysite laiko su šiuo įvaizdžiu? Pagunda vienu šūviu įsirengti visą miegamąjį, bet jūsų kambarys praranda daug žavesio, kai visi kūriniai atrodo taip pat.

Maišykite. Pirkite skirtingo, tačiau panašaus dizaino baldus. Ir nepamirškite, kad ir naktiniai staliukai neturi būti identiški. Du panašūs dizainai yra gerai.

Originalus straipsnis: https://www.realtor.com/advice/home-improvement/bedroom-decor-ideas-designers-wish-you-wouldnt-buy-into/